• facebook
  • twitter

     

"1 1 A SOLLERTIA" sadarbībā ar STARPTAUTISKO SABIEDRĪBAS UN PATERĒTĀJU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS FONDU
 
piedāvā iespēju biznesmeņiem iekarot Krievijas tirgu!

Netērējiet un nezaudējiet laiku un nervus, lai ieietu Krievijas tirgū, bet sadarbojieties ar BUSSINESS BRIDGE pieredzējušu speciālistu – biznesa praktiķu komandu.

Projekts paredz: seminārus un konferences, konsultācijas preču un pakalpojumu virzībai Krievijas tirgū, partneru-kontaktu meklēšanas un tirgus izpētes pakalpojumus, speciālistu kvalifikācijas paaugstināšanas kursus darbam ar Krievijas partneriem.

Projekta ietvaros:
Nodrošināsim sadarbību ar administratīvajiem resursiem gubernatoru, prezidentu un pilsētu mēru līmenī. Sniegsim konsultācijas par patentiem un sertifikācijas jautājumiem un kāpēc tie ir nepieciešami, konsultēsim kā nodrošināt jūsu biznesa drošību Krievijā, palīdzēsim apzināt tuvākos konkurentus, kā arī apzināt vai jums ir iespējas piedāvāt savu preci visam Krievijas tirgum vai tikai vienam apgabalam (vai, piem., tikai pilsētai), konsultēsim kā piekļūt nepieciešamajiem tirdzniecības tīkliem, kas jādara, kādi soļi jāveic, lai jūsu prece būtu pārdošanā kādā no Krievijas veikala plauktiem, kādu tirgus segmentu jums varam piemeklēt, kādam jūs esat gatavi, uz kādu varat pretendēt un vai vispār varat to apgūt, ņemot vērā arī jūsu plānoto budžetu un finanšu resursu apjomus ieiešanai Krievijas tirgū. Palīdzēsim nodibināt kontaktus ar cilvēkiem, kuri pieņem lēmumus un var atrisināt jūs interesējošos jautājumus. Sniegsim argumentētas un balstītas uz mūsu speciālistu ievērojamo pieredzi profesionālas konsultācijas par jautājumiem vai ir jēga domāt un plānot par Krievijas tirgu un tirgus nišas iekarošanu gadījumā, kad, iespējams, varat ciest ievērojamus zaudējumus, konsultēsim kā varat nodrošināt un noorganizēt ofisa darbību, vienlaicīgi sadarbojoties vairākiem uzņēmumiem, lai optimizētu darbu un samazinātu izmaksas, utml.

BUSSINESS BRIDGE projekts izveidots, lai uzņēmēji velti nezaudētu laiku un lieki netērētu naudu, bet gudri to pelnītu Krievijas plašajā tirgū.